Loading...

Palodzes

Akmens palodzes

Palodzes un virtuves galda virsmas no dabīgā akmens – ir apbrīnojama estētikas un funkcionalitātes kombinācija. Tām piemīt paaugstināts izturības līmenis, kas spēj atstumt no sevis netīrumus, tās ir izturīgas pret ultravioleto starojumu, berzi un spēcīgu triecienu, nebaidās no temperatūras svārstībām, ārkārtēja karstuma vai aukstuma. Uz šādas akmens virsmas nav iespējams atstāt atspiedumu no karstas krūzes vai trauka, nenodzēsta sērkociņa vai spēlēt griboša kaķēna nagiem. Tik pat būtisks faktors ir arī vieglā aprūpe, kam nav nepieciešams daudz mazgāšanas līdzekļu. Nereti dizaineri izvēlas un bieži vien piedāvā saviem klientiem – mākslīgo akmeni palodzēm. Tomēr, mēs viņiem nepiekrītam.

Granīta un marmora palodzes ir ekoloģiskas, lakoniskas, elegantas, bagātas ar tekstūrām un ekskluzīvas, jo dabā nekad nav sastopami akmeņi ar identiskām tekstūrām un krāsām. Šādas palodzes lieliski izskatās un veic savas funkcijas gan telpās, gan ārpus tām. Tās ir izturīgas un saglabā savu pievilcību, pat pēc vairākiem desmitiem gadu pēc uzstādīšanas. Līdz ar to, salīdzinoši augstas izmaksas par palodzēm un galda virsmām no dabīgā akmens, pilnībā atmaksājas to ilgstošā, nevainojamā ekspluatācija. Granīta palodzes labāk iederas bibliotēkās, birojos, dzīvojamās istabās un ēdamistabās, bet vairāk „mīksts” un „dekoratīvs”, pēc savas dabas marmors, iederēsies – vannas istabās, bērnu un guļam istabās.

Uzņēmums Sia „AP Labrador” piedāvā plašu akmens virsmu un palodžu izvēli. Mūsu ražošanā izmantotais granīts un marmors tiek importēts no visas pasaules. Mēs garantējam kvalitāti un ilgu kalpošanas laiku mūsu izstrādājumiem.