Loading...

Ražošana un Apstrāde

Ražošana un apstrāde
Kvalitatīvi apstrādāts, ar mūsdienīgām augsti tehnoloģiskām iekārtām, dabīgs akmens ir neaizstājams celtniecības un apdares materiāls, kas ir augsti pieprasīts eksterjera, interjera un ainavas apdarēs. Dabīgo akmens materiālu avots, kuru apstrāde notiek mūsu pašu akmens apstrādes cehā ir akmens karjeras, kuras atrodas vadošajās akmens eksportējošās valstīs. Mēs piedāvājam granītu no Brazīlijas, Norvēģijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Ukrainas, Indijas u.c. Piedāvājam itāļu un spāņu marmoru, kā arī esam lielākie granīta bruģa un ceļa apmaļu ražotāji un izplatītāji Baltijā. Akmens apstrādes un ražošanas uzņēmuma Sia „AP Labrador” arsenālā ir augstas kvalitātes akmens materiāli, modernas iekārtas un kvalificēti speciālisti akmens apstrādes jomā – mūsu izstrādājumi no dabīgā akmens ir ekoloģiski, estētiski un ilgmūžīgi.

Mēs piedāvājam:

-akmens plākšņu zāģēšana;

-visa veida granīta, marmora, oniksa, travertīna un citu dabīgo akmens virsmu apstrāde: pūlēšana, slīpēšana, termoapstrāde jeb dedzināšana, bučardēšana, antīkā apstrāde, apstrāde ar smilšstrūklaku un apstrāde ar specifiskām birstēm;

-celtniecības materiālu ražošana;

- akmens izstrādājumu piegāde uz objektu;

- akmens izstrādājumu montāža, demontāža;

- uzmērīšana un šablonu izgatavošana;

- izstrādājuma vizualizēšana.

Mēs izgatavojam:

- galda virsmas virtuvēm, vannas istabām, bāra letēm, un citām galda virsmām;

- Trepju un kāpņu akmens apdare;

- akmens palodzes un durvju sliekšņi;

- kamīnu apdare;

- iekšējā akmens apstrāde – sienas, grīdas, u.c.;

- arējā akmens apstrāde – mājas pamati, fasādes, terases, laukumi;

- granīta bruģis no ražotāja, granīta bruģa piegāde un ieklāšana;

- granīta ceļa apmales jeb ceļa bortakmeņi;

- akmens izlietnes;

- akmens skulptūras, strūklakas, fasāžu elementi, nosaukuma plāksnes, u.c.;

- dažādi: kolonnas, akmens margas, puķu podi, dārza soli, ceļa stabi, un citi akmens izstrādājumi!

Sia AP Labrador ir vadošais akmens apstrādes uzņēmums Baltijā ar vairāk kā 20 gadu darba pieredzi akmens apstrādes jomā. Šo gadu laikā uzņēmumam izveidojusies patstāvīga un veiksmīga sadarbība ar dažādām celtniecības, ceļu un tiltu būvēšanas kompānijām Baltijā un ārpus tās, kurām mēs izgatavojam un piegādājam pasūtījums par granīta bruģi, ceļa apmalēm, apdares plāksnes fasādēm un laukumiem, arhitektūras un ainavu elementus u.c. Mēs veicam grīdu un laukumu ieklāšanu, akmens trepju un kāpņu, kamīnu, kolonnu, akmens margu, puķu podu, palodžu, galda virsmu un bāra lešu ierīkošanu un montāžu dzīvokļos un privātmājās. , kolonnas, izlietnes, paliktņi un citas.